Mootori remont

Mootori remont Tallinnas Mustamäel

Teostame igat liiki mootori remondiga seotud töid nii bensiini kui ka diiselmootoritele. Mootori remondi töötund on 36 eurot. Kuna iga auto on erinev, siis täpsem töö peale kuluv aeg selgub alles koha peal.  Suuremate tööde puhul allahindlus või siis hind kokkuleppel.

Omades autot, on oluline aeg-ajalt kuulata kapoti alt tulevaid helisid. Kui auto mootori juurest hakkavad kostma ebamäärased vilinad või kriginad, on soovitatav pöörduda autoteenindusse, sest need helid annavad märku mootoridetailide kulumisest. Sageli võib remondiga viivitamine kaasa tuua mootori töö täieliku seiskumise.

Erilist tähelepanu tuleks pöörata hammasrihma ja süüteküünalde regulaarsele vahetusele. Hammasrihma soovitame vahetada keskmiselt iga 60 000- 70 000 läbitud km tagant. Sõltuvalt autost, võib purunenud hammasrihm kaasa tuua juba suuremaid rahalisi kulutusi.

Vananenud süüteküünlad  võivad muuta auto mootoritöö ebaühtlaseks, andes endast märku näiteks jõnksutustena tühikäigul. Samuti hakkab suurenema kütusekulu.

mootori remont pilt
Päring

Broneeri Teeninduse Aeg Juba Täna

Sinu Autoremondi Ja Autohoolduse Spetsialist Vastab Telefonile Või Meilipäringule

+372-555-55-498