Autodiagnostika

Autodiagnostika Tallinnas Mustamäel

Auto diagnostika maksab 22-33 eurot, olenevalt palju vigu tuleb arvutist ehk mälust kustutada. Digitaalne diagnostika kliendi valitud aadressil maksab 50-85 €  (Tallinna piires).

Autodiagnostikat võib võrrelda tänapäeva meditsiiniga. Kui teil tekivad mingid tervisehäired, siis viiakse läbi analüüsid, mille abil selgitatakse välja tervisehäirete põhjustajad. Autodiagnostika aitab välja selgitada autoga toimunud rikete põhjused.

Kuigi tänapäevastel autodel on armatuurlauad varustatud erinevate rikete indikaatoritega, ei anna need siiski täielikku ülevaadet rikke põhjusest. Näiteks kui süttib ABS tuli, ei tähenda see sugugi, et peaksite kohe poodi jooksma uue pidurisüsteemi järgi. Põhjuseks võib olla hoopis pisikene andur mis sellele sattunud mustuse tõttu ei anna auto ajule edasi õiget  informatsiooni.

Autodiagnostikat viiakse läbi  kaasaegse diagnostikaseadme abil, mis, ühendatuna sõiduki diagnostika pesaga, kuvab ekraanil kogu info auto kohta ja aitab spetsialistidel seeläbi paremini aru saada probleemi tekkepõhjustest.

Päring

Broneeri Teeninduse Aeg Juba Täna

Sinu Autoremondi Ja Autohoolduse Spetsialist Vastab Telefonile Või Meilipäringule

+372-555-55-498