Veermiku kontroll

Veermiku kontroll Tallinnas Mustamäel

Veermiku kontrolli käigus vaatame üle vedrude, amortide, õõtshoobade, rooli otste, stabilisaatori varraste, stabilisaatori pukside ja muude veermiku osade seisukorra. Veermiku kontroll Autostaabis kestab keskmiselt 20 minutit ja maksab 15 eurot. Juhul kui otsustate veermiku remondi viia läbi meie juures, on veermiku kontroll teile tasuta. 

Soovitame veermiku kontrolli tulla kui:

  • Auto kaldub sirgel, ühetasapinnalisel teel kõrvale
  • Rool vibreerib või on tekkinud rooliloks
  • Auto on kurvides raskesti juhitav või vajub kahtlaselt kreeni
  • Auto muutub suurel kiirusel ebastabiilseks
  • Tekivad anomaaliad pidurdamisel
  • Ees ootab tehniline ülevaatus

Mitte kõik Eestimaa teed ei ole ideaalses korras. Sõites mööda ebatasast  teepinda, on kõik auto sõiduosad pidevas liikumises, taludes samaaegselt tohutut koormust. Kuna kõik mis liigub, see ka kulub, siis kuluvad ka teie auto sõiduosad.

Pahatihti juhtub aga nii, et viibides igapäevaselt autoroolis, ei pruugi autojuht tajuda tema sõiduki sõiduomaduste halvenemist. Muretsema hakatakse alles siis, kui hakkavad kostma ebaharilikud kriiksud ja kolksud sõidu ajal.

Kuna kulunud veermikuosad põhjustavad sõiduki alajuhitavust ja võivad seega muutuda ohtlikuks nii teile kui ka kaasliiklejatele, siis soovitame veermiku kontrolli viia läbi peale iga 10 000 – 15 000 km läbimist või vähemalt kord aastas.

veermiku kontroll pilt
Päring

Broneeri Teeninduse Aeg Juba Täna

Sinu Autoremondi Ja Autohoolduse Spetsialist Vastab Telefonile Või Meilipäringule

+372-555-55-498