Lyoness “CashBack“ kliendikaardi programm 

Lyoness on aastal 2003 asutatud rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb juba 45-s riigis, pakkudes liikmetele võimalust teenida raha tagasi igalt ostult. Lyoness on välja töötanud ülemaailmse kaubandusvõrgustiku, millest võidavad kõik osapooled: nii liikmed, kui ka lojaalsusprogrammiga liitunud ettevõtted. Lyonessi liikmed teenivad tänu Lyonessi-le raha tagasi kõikidelt Lyonessi partnerite juures sooritatud sisseostult. Lyonessi liikmelisus on alati täiesti tasuta ja kohustustevaba!
Lyoness kliendikaardi omanikel on 4 ostlemise võimalust: Cashback kaart, mobiili kinkekaardid, lojaalsusprogrammiga liitunud kauplejate kinkekaardid või online ostlemine internetis. Peale igat ostu teenite ostusummast 1-2% raha tagasi, mis kantakse otse teie pangakontole alates 5 EUR täitumisest (Seadistage oma konto LYONESS.EE kodulehel). 2% ostusummast läheb Teie Lyonessi kontole, mida saate koguda ja kasutada teiste sisseostude tegemiseks nii meil kui ka mujal ettevõtetes üle maailma.

Rohkem infot saad RahaTagasi kodulehelt http://www.lyoness.net/ee/faqs.aspx

Lyoness info telefon: +372 640 3600

Autostaap OÜ (edaspidi Müüja) kasutab Lyoness registreerumisvormi täitja (edaspidi Ostja) isikuandmeid vaid kauba müümiseks, tarnimiseks ning äritegevuse ja kliendisuhte korraldamiseks.
Ostja annab Müüjale nõusoleku isikuandmete töötlemiseks eelpool nimetatud eesmärkidel. Ostja annab Müüjale nõusoleku edastada tema isikuandmeid ülalnimetatud eesmärkidel isikutele, kes on vastavalt Müüja äranägemisele seotud Müüja äritegevusega; samuti annab Ostja Müüjale nõusoleku edastada tema isikuandmeid ülalnimetatud eesmärkidel muudele kolmandatele isikutele, kui see on vajalik Müüja õiguste kaitseks või kui see on seotud Ostja poolse müügilepingu rikkumisega.
Lisaks eeltoodule on Müüjal õigus anda Ostja andmed üle kolmandale isikule juhul, kui Müüja majandustegevus või osa sellest (teatud varad) antakse kas osaliselt või tervikuna üle kolmandatele isikule.
Ostjal on õigus oma nõusolek igal ajal tagasi võtta vastavalt tsiviilseadustikus sätestatule.